Освіта в Україні – твій шанс на краще майбутнє

Дипломи, які визнають за кордоном
Понад 200 навчальних закладів
Вступ без ЗНО
Гарантія безпеки
Можливість
навчатися безкоштовно

Програма спрощеного вступу для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій до закладів вищої та фахової передвищої освіти

1

Обери спеціальність і навчальний заклад із переліку 

2

Звернись до освітнього центру будь-якими засобами зв’язку та отримай запрошення закладу вищої (фахової передвищої) освіти, на базі якого створений освітній центр «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», яке дозволить не проходити самоізоляцію чи обсервацію у зв’язку з перетином пункту пропуску через державний кордон (для осіб, які у зв’язку з блокуванням КПВВ збройними формуваннями РФ вимушені переміщуватися на контрольовані Україною території через українсько-російський кордон)

3

При перетині пункту пропуску через державний кордон покажи друковане чи електронне запрошення, щоб ти та особа, яка тебе супроводжує, не проходили обсервацію чи самоізоляцію (для осіб, які у зв’язку з блокуванням КПВВ збройними формуваннями РФ вимушені переміщуватися на контрольовані Україною території через українсько-російський кордон)

4

Особисто подай заяву та заповни освітню декларацію в освітньому центрі

Вступ на бюджет на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного чи фармацевтичного спрямування):
прийом документів – до 20 липня;
вступні іспити – до 20 липня;
зарахування – до 23 липня.

Вступ на бюджет на освітньо-професійні програми (ОПС) фахового молодшого бакалавра на базі 11-ти класів:
прийом документів – до 18:00 26 липня;
вступні іспити – до 2 серпня;
зарахування – до 12:00 7 серпня.

Вступ на бюджет на ОПС фахового молодшого бакалавра на базі 9-ти класів:
прийом документів – до 18:00 13 липня;
вступні іспити – до 24 липня;
зарахування – до 18:00 31 липня.

Увага! Якщо так сталося, що вступити до ЗВО на бюджетну форму навчання не вдалося, є можливість переведення з контрактної форми навчання на бюджет. Ви маєте змогу вступити через ОЦ на бюджетну форму навчання до фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

ЗВЕРНИ УВАГУ!

Через освітні центри ти можеш вступити не лише до вишу та коледжу, а і в заклад професійно-технічної освіти.

Документи для вступу на контрактну форму навчання через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за всіма рівнями прийматимуться до 12:00 20 вересня.

Тебе тут чекають

Вступники часто запитують

Яким чином гарантується безпека?

Кожному вступнику присвоюється цифровий код, і у рейтингових списках, списках рекомендованих до зарахування та у наказах про зарахування імена вступників з ТОТ шифруються. Таким чином ніхто не дізнається, що ти вступаєш до українського вишу.

Чи отримуватиму я стипендію?

У разі вступу на навчання за державним замовленням маєш право на академічну або соціальну стипендію (до 1300 грн та 1180 грн відповідно).

Чи гарантується житло?

На час складання іспитів освітні центри сприяють поселенню вступників до гуртожитків закладу освіти. Інформацію про надання гуртожитку після вступу необхідно уточнювати безпосередньо у співробітників освітнього центру.

Який вигляд мають іспити, які необхідно скласти?

Вступні іспити з української мови та історії України проводяться за шкільною програмою. А програма і формат проведення іспиту за спеціальністю або творчого конкурсу визначається закладом освіти. Про це можна дізнатися у співробітників освітнього центру.

Що робити, якщо не вступив на бюджет? Чи можна ще вступити на контракт?

Вступники, які не пройшли за конкурсом на бюджет або не встигли подати документи у липні, можуть подавати заяви для вступу на контракт до 20 вересня.

Чи є пільги для вступу на контракт?

Таких пільг немає. Але у разі вступу на контракт ти можеш претендувати на переведення на навчання за державним замовленням до початку навчального року на звільнені бюджетні місця.

Де знайти представників центрів, аби дізнатись більше інформації?

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо вступу, звертайся в освітній центр обраного навчального закладу. Контакти освітніх центрів можна знайти тут.